# #
Şenevler Mah. 6129. Sokak 2-C Karaköprü / ŞANLIURFA 444 63 50 hastahaklari@metrolife.com.tr EN

Acil Servis

Acil Servis

Acil Servisimiz 7/24 saat hizmet kalitesinde aynı standardı koruyarak  en gelişmiş acil sağlık hizmetini vermektedir. Acil Servisimiz, tüm tıbbi ve cerrahi acil vakalar için hem ekip hem de ekipman olarak donanımlıdır.

Hastanemizin acil servisine ambulansla ve ayaktan başvuran hastaların girişlerinin ayrı kapılardan olması hem ağır vakaların acil servise kabullerinin süresini hızlandırmayı hem de hasta mahremiyeti ilkesine uygunluğu sağlamaktadır. Acil Servis giriş çıkış kapımızın buton kontrollünün olması  acil serviste bulunan hastalarımızın güvenliğini ve mahremiyetini korumak ve de enfeksiyon riskini azaltmak konusunda da avantaj oluşturmaktadır.

Acil Servisimizde bulunan tüm muayene odalarımız her türlü acil müdahaleye ve de hasta mahremiyeti ilkesine uygun şekilde düzenlenmiştir.

Acil Servise başvuran hastaların öncelikle hemşire tarafından solunum, ateş, nabız ve tansiyon gibi hayati bulguları ölçülür. Bu değerlendirme sonrası hasta aciliyet durumuna ve hastalığına göre uygun odaya alınır ve Acil Servis doktoru tarafından muayene edilir. Gerektiği durumlarda hastadan ileri tetkik veya branş hekiminden konsültasyon istenebilir.

Acil Servis ekibimiz hasta haklarına uygun bir şekilde hizmet verir.Acil Servisimiz, dinamik ve deneyimli ekibi ile 7/24 hasta odaklı hizmet esasına dayalı görev yapar.

Hastanemizin tam donanımlı Acil Yardım Ambulansı bulunmaktadır. Hastane santraline gelen acil çağrılara  ambulansımız ile müdahale edilmektedir. Ayrıca  ambulansımız, sponsorluğunu üstlendiğimiz pek çok sosyal sorumluluk organizasyonlarında da görev almaktadır.

Randevu Al

 • Randevu

  444 63 50
 • Telefon

  444 63 50
 • Fax

  0414 318 47 27
 • Email

  hastahaklari@metrolife.com.tr
# #
>