# #
Şenevler Mah. 6129. Sokak 2-C Karaköprü / ŞANLIURFA 444 63 50 hastahaklari@metrolife.com.tr EN

Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi

Zamanında takip ve tedavi bebeğin yaşam kalitesi açısından oldukça önemlidir. Bebeklere yenidoğan döneminde gerekli desteğin sağlanması topluma sağlıklı bireyler kazandıracaktır. Bu sebeple bebeğin sağlığını korumak için doğum; yenidoğan yoğun bakım ünitesi olan bir sağlık kuruluşunda gerçekleştirilmelidir.

Zamanında takip ve tedavi bebeğin yaşam kalitesi açısından oldukça önemlidir.

Bebeklere yenidoğan döneminde gerekli desteğin sağlanması topluma sağlıklı bireyler kazandıracaktır. Bu sebeple bebeğin sağlığını korumak için doğum; yenidoğan yoğun bakım ünitesi olan bir sağlık kuruluşunda gerçekleştirilmelidir.

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemiz; donanım, bilgi, deneyim ve özveri ile yoğun bakıma ihtiyacı olan tüm bebeklere gerekli yaşam desteğini, bebekleri kısa bir sürede ailelerine kavuşturmayı, ailelerin bilgilendirilmesinde ve eğitiminde de gerekli kaynakları sağlamaktadır.

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemizin hedefi; uzman kadromuzun gözetiminde bebeklerimizi tedavi etmek ve normal doğan diğer bebekler gibi onları sağlıklı olarak hayata hazırlamaktır.

Hastanemiz bünyesinde Bölgesi’nde haklı bir üne sahip , tam donanımlı Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitemiz özellikle erken doğan ve sorunlu bebekler için hizmet vermektedir.

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemiz teknik donanımı, sağlık ekibi ve elde ettiği başarıları ile İstanbul’un referans merkezlerinden biridir. Ünitemiz diğer hastanelerden de bebek kabul etmektedir. Diğer hastanelerden alınan hasta bebek için nakil sırasında Yoğun Bakım ortamı ekibinden olan kadromuzla, bu nakil işlemi gerçekleştirilmektedir.

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemiz 24 saat boyunca uzman doktor, tecrübeli yoğun bakım hemşireleri ve diğer yardımcı sağlık personelleri ile yoğun bakıma ihtiyacı olan tüm bebeklere gerekli destek sağlamaktadır.Böylelikle bebeklerimiz en kısa sürede sağlığına ve ailelerine kavuşması sağlanmaktadır.

Randevu Al

 • Randevu

  444 63 50
 • Telefon

  444 63 50
 • Fax

  0414 318 47 27
 • Email

  hastahaklari@metrolife.com.tr
# #