# #
Şenevler Mah. 6129. Sokak 2-C Karaköprü / ŞANLIURFA 0414 290 30 30 hastahaklari@metrolife.com.tr

Laboratuvar

Laboratuar Ünitemiz en doğru ve en güvenilir test sonuçları vermek için bu alandaki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte en modern sistem ve yöntemleri kullanarak, tam otomatik biyokimya ve hormon analizörleri ile çalışmaktadır

Laboratuar Ünitemiz en doğru ve en güvenilir test sonuçları vermek için bu alandaki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte en modern sistem ve yöntemleri kullanarak, tam otomatik biyokimya ve hormon analizörleri ile çalışmaktadır. Tüm laboratuar testleriniz uzman hekimlerimiz kontrolünde, biyolog ve laboratuar teknisyenleri eşliğinde çalışılmaktadır.

Alanında deneyimli ve eğitimli personele sahip laboratuarlarımız da, gelişmiş teknolojik donanım ve geniş kapsamlı test yelpazesi ile hizmet sunulmaktadır.

Tanı, tedavi ve hasta değerlendirmesinde ihtiyaç duyulan tüm laboratuar testleri, modern cihazlar, deneyimli teknisyenler, uygun fiziksel koşullar, kaliteye özen gösteren etkin bir ekip ile hastanemizde gerçekleştirilmektedir.

Laboratuar hizmetimizin her adımında hasta güvenliği ve beklentileri göz önünde bulundurulmaktadır.

Laboratuarımızda gerçeklendiren test sonuçları, hastane otomasyonumuzda saklanarak geçmiş testlerine ihtiyaç duyan hastalarımıza hızlıca ulaştırılmaktadır.

Randevu Al

 • Randevu

  0414 290 30 30
 • Telefon

  0414 290 30 30
 • Fax

  0414 290 30 34
 • Email

  hastahaklari@metrolife.com.tr
# #