# #
Şenevler Mah. 6129. Sokak 2-C Karaköprü / ŞANLIURFA 444 63 50 hastahaklari@metrolife.com.tr EN

Yeni Doğan Sünneti

Sünnet, erkek çocuğu olan aileler önem arz eden konular arasında yer almaktadır. Geleneksel dini emirle birlikte sağlık yönünden çekincelerin de olduğu bu operasyonun gerçekleştirilmesi için zaman yönünden geç kalmamak gerektiği önemli

devamı »

Hac Halaf Bebek

Harran Konteynır kentte kalan Suriye uyruklu Anne Meryem ile Baba Ramazan Hac Halaf çiftinin yeni doğan bebeğinde çok nadir görülen büyüklükte bir kitle tespit edildi. 3 kilo doğan Hac Halaf bebekten, 1 kilo 800 gram kitle alındı.

devamı »

Zeynep Dildar YETİŞGİN

MEVSİM GEÇİŞLERİNDE KALİTELİ VE DOĞRU BESLENME Yaz sıcaklarına veda ettiğimiz,kış aylarının serinliğini içten içe hissettirdiği şu günlerde ne yazık ki nezle,grip,soğuk algınlığı gibi hastalıklarla karşı karşıyayız.

devamı »

Özel Metrolife Hastanesi Başhekimi M.Cengiz Karakucak Tüm Çalışanlarına Teşekkür Etti.

Sağlık Bakanlığı'nın her yıl düzenli olarak yaptığı Kalite izleme ve değerlendirilmesi sonucunda Hastanemiz aldığı en yüksek puanla A Kalite Hastane olduğu bir kez daha onaylandı. Alınan bu kalite değerlendirme puanında, hastanemizde çalışan temizlik personelinden hemşiresine, doktoruna ve yöneticisine kadar tüm personelimizin emeği vardır. Tüm çalışanlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Bugüne kadar A kalite hizmet sunan hastanemiz bundan sonra da Şanlıurfa’da üst düzey hizmet vermeye devam edecektir. Yaşam İçin Sağlık Sağlık İçin Metrolife

devamı »

Bebek Oruç

Solunum sıkıntısı bağırsak tıkanıklığı ile 3 kez ameliyat olup yaşama direnen oruç bebeğin tedavisi başarıyla tamamlandı .

devamı »

>