# #
Şenevler Mah. 6129. Sokak 2-C Karaköprü / ŞANLIURFA 444 63 50 hastahaklari@metrolife.com.tr

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr.Dr.Recep Çelik Hasta Kabulüne Başlamıştır.

devamı »

Yeni Doğan Sünneti

Sünnet, erkek çocuğu olan aileler önem arz eden konular arasında yer almaktadır. Geleneksel dini emirle birlikte sağlık yönünden çekincelerin de olduğu bu operasyonun gerçekleştirilmesi için zaman yönünden geç kalmamak gerektiği önemli

devamı »

Hac Halaf Bebek

Harran Konteynır kentte kalan Suriye uyruklu Anne Meryem ile Baba Ramazan Hac Halaf çiftinin yeni doğan bebeğinde çok nadir görülen büyüklükte bir kitle tespit edildi. 3 kilo doğan Hac Halaf bebekten, 1 kilo 800 gram kitle alındı.

devamı »

Anne Adaylarına Müjde !

Metrolife Hastanesi, anne ve bebeğin sağlığı için her zaman normal doğumu tercih ettiklerini ve anne adaylarına da bu yönde telkinlerde bulunduklarını belirterek, "Zorunlu durumlarda sezaryen yapılabilir.

devamı »

Özel Metrolife Hastanesi Başhekimi M.Cengiz Karakucak Mevlid Kandili mesajı yayımladı

Milletimizin ve İslam aleminin Mevlit Kandilini tebrik ediyorum. Bu gece, alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (SAV) dünyaya teşriflerinin 1445’inci yılını idrak ediyoruz. Bu kutlu gecenin tüm insanlık için ve bilhassa mazlum coğrafyalardaki kardeşlerimiz için hayırlara vesile olmasını, tıpkı Peygamber Efendimiz’in dünyaya gelişi gibi hayırlar getirmesini, geleceğimizi aydınlatmasını niyaz ediyorum. Bizi bir Mevlid-i Nebi’ye daha ulaştırdığı için Rabbime hamd ediyor, Alemlerin Efendisi Hz. Muhammed'e (SAV) salâtu selam ediyorum. O, insanların en hayırlısı idi, Muhammed-ül Emin'di, güzel ahlakıyla, adaletiyle, merhametiyle, bütün insanlığa örnek bir şahsiyetti. Bu bakımdan, Mevlit Kandili, Efendimizin yaşayışını, hadis-i şeriflerini yeniden düşünmek ve anlamak için bir fırsattır. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam aleminin Mevlit Kandil’ini tebrik ediyor, dua eden kardeşlerimizin, dualarında bizleri de hatırlamasını diliyor, Kandilimizin birliğimize, beraberliğimize ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

devamı »

Zeynep Dildar YETİŞGİN

MEVSİM GEÇİŞLERİNDE KALİTELİ VE DOĞRU BESLENME Yaz sıcaklarına veda ettiğimiz,kış aylarının serinliğini içten içe hissettirdiği şu günlerde ne yazık ki nezle,grip,soğuk algınlığı gibi hastalıklarla karşı karşıyayız.

devamı »

Özel Metrolife Hastanesi Başhekimi M.Cengiz Karakucak Tüm Çalışanlarına Teşekkür Etti.

Sağlık Bakanlığı'nın her yıl düzenli olarak yaptığı Kalite izleme ve değerlendirilmesi sonucunda Hastanemiz aldığı en yüksek puanla A Kalite Hastane olduğu bir kez daha onaylandı. Alınan bu kalite değerlendirme puanında, hastanemizde çalışan temizlik personelinden hemşiresine, doktoruna ve yöneticisine kadar tüm personelimizin emeği vardır. Tüm çalışanlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Bugüne kadar A kalite hizmet sunan hastanemiz bundan sonra da Şanlıurfa’da üst düzey hizmet vermeye devam edecektir. Yaşam İçin Sağlık Sağlık İçin Metrolife

devamı »

Bebek Oruç

Solunum sıkıntısı bağırsak tıkanıklığı ile 3 kez ameliyat olup yaşama direnen oruç bebeğin tedavisi başarıyla tamamlandı .

devamı »